E-LIGHT – trvalé odstránenie ochlpenia

Predstavujeme Vám najnovšiu novinku na trhu – trvalé odtránenie chĺpkov s najmodernejšou a najúčinejšou technológiou E-LIGHT 

Nová technológia SHR (Super epilácia)
SHR je skratka pre Super epiláciu –  technológia pre trvalé odstránenie chĺpkov, ktorá  má rozsiahly úspech. Systém kombinuje laserovú technológiu a výhody pulzujúceho svetla metódou dosahujúcou prakticky bezbolestné výsledky. Dokonca aj vlasy, ktoré doteraz boli ťažko alebo dokonca nemožné  odstrániť. SHR predstavuje prelom v trvalom odstránení chĺpkov so svetelnou technikou. Liečba je oveľa príjemnejšia než u konvenčných systémov a vaša pokožka je lepšie chránená. SHR epilácia sa zameriava na hlbšie uložené vlasové folikuly s trvalim poškodením na rozdiel od holenia, depilácií a depilačných krémov, ktoré slúžia len na odstránenie vlasu.

Rozdiel medzi laserom a IPL technológie, v porovnaní s SHR.
Tradičné laserové alebo E-LIGHT technológie používajú krátke impulzy cca 2-300 milisekúnd, ktoré používajú veľké množstvo energie (12 až 120 joulov na jeden štvorcový centimeter). Energia je transportovaná do vlasového korienka až melanínu, kde sa vyrába teplo 65 až 72 ° Celzia. Energie dosiahne koreň vlasového folikulu výhradne prostredníctvom melanínu. Koža a červené krvinky majú podobný koeficient absorpcie ako melanín a tým aj absorbujú vysoké množstvo energie produkovanej laserovými a IPL metódamy. To môže viesť k opuchu trvajúcemu  niekoľko dní alebo dokonca k popáleninám tretieho stupňa. SHR technológia, na druhej strane, využíva melanín iba čiastočne (50%), prenikne až do folikulov, ktoré produkujú rast vlasov, jemne prenáša energiu cez kožu a cez melanín vlasových folikulov.
SHR prístroj je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým, obzvlášť tím, ktorí neuspeli v konvenčných svetelných systémoch  založených na odstránenie chĺpkov, ako je IPL či lasery. SHR vám pomôže dosiahnuť najlepšie výsledky. Je vhodný pre všetky typy pleti, dokonca aj na tmavej ochabnutej pokožke a citlivej pleti. Taktiež sú u Nás vítaný aj klienti s jemným ochlpením.  SHR je  vhodný pre všetky typy pleti. Na rozdiel od tradičných Laser a IPL prístrojov  možno toto ošterenie absolvovať  po celý rok, bez obmedzenia prístupu na slnko alebo solarií.

Je to bolestivé?
  Nie,  nie je to bolestivé. Jedná sa o veľmi pohodlný postup, ktorý môže byť použitý na najcitlivejších  a najintímnejších častiach tela. Táto metóda sa odporúča pre ľudí s nižším prahom bolesti.

Čo je potrebné pred prvým sedením:
Vyvarujte sa opaľovaniu oblasťi, ktorá má byť liečená po dobu najmenej 7 dní pred začatím liečby. Nesmiete použiť vosk v oblastiach, ktoré majú byť ošetrené po dobu minimálne 7 dní. Ak sa u Vás objavia kožné vyrážky, svrbenie v oblastiach, ktoré majú byť ošetrené treba preložiť sedenie.

Čo všetko Vám ponúkame?

  • Odstránenie nežiaduceho ochlpenia natrvalo z rôznych oblastí tela pre všetky typy vlasov
  • Odstránenie pigmentácie
  • Odstránenie červených krvných ciev
  • Liečba akné a jaziev
  • Minimalizácia pórov a lifting tváre
  • Omladenie pleti, zmiernenie hlbokých vrások
  • Zlepšenie kvality pleti: suchá koža, mastná