Rádiofrekvencia

RÁDIOFREKVENCIA

 

PREČO RÁDIOFREKVENČNÉ OŠETRENIE TAKÉ ÚČINNÉ?

Pretože

 • obnovuje krvný obeh,
 • urýchľuje regeneráciu buniek,
 • zvyšuje lokálne spaľovanie tukov,
 • zlepšuje okysličenie svalov,
 • stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu.

Zákrok je neinvazívny a vykonáva sa ambulantne. To znamená, že vás vo vašom bežnom živote nijak neobmedzí. Rádiofrekvenčný prístroj je k pokožke maximálne šetrný a môže sa použiť na regeneráciu pokožky tváre, krku, dekoltu, rúk, brucha, nôh a takmer všetkých oblastiach tela.

Po zákroku sa na pokožke môže objaviť mierne sčervenanie a pri vysokej intenzite ošetrenia môže dôjsť aj k jemnému opuchu. Všetky tieto prejavy však zmiznú najneskôr do 3 dní od zákroku, kedy je možné opätovne sa líčiť bez akýchkoľvek obmedzení tak, ako pred zákrokom. Zákrok je dobré niekoľkokrát opakovať, a to v závislosti od poškodenia resp. zjazvenia pleti. Zlepšenie jej kvality je však viditeľné už po prvom zákroku a najvýraznejší efekt je viditeľný 2 až 4 mesiace po ukončení liečby, kedy sa prejavia badateľné výsledky znovu vytvoreného kolagénu.

Tripolar

Podstatou u tejto metódy je, že prostredníctvom rádiofrekvenčných vĺn sa aktivuje metabolizmus v tukovej väzivovej vrstve. Ohrievanie vrstiev podkožného tkaniva formuje kolagénové vlákna, ktoré posilňujú dermis pred inváziou tukových buniek a stimulujú lipolýzu pre zmenšenie objemu tukových buniek za stáleho podporovania krvného obehu na ošetrovanej oblasti.

Celulitída, ktorá vzniká tým, že sa tukové bunky nafúkli a zadržiavali vodu, je postupne odbúravaná. Nabudený metabolizmus prerušuje väzivové spoje, vďaka čomu sa redistribujú tekutiny z problematických zón, ako sú napríklad stehná, či boky. Zároveň sa v hĺbke pokožky stimuluje existujúci kolagén a dokonca sa podporuje jeho novotvorba. Kolagénové a elastické vlákna sa stiahnu, potom vypnú a vytvorí sa nová, pevná väzivová štruktúra. Prostredníctvom tejto metódy je možné formovať celé telo a odstrániť neestetické tukové vankúšiky.

Výhodou rádiofrekvenčného ošetrenia je, že je možné ho aplikovať aj na časti tela, kde sa nemôže vykonávať ultrazvuková liposukcia, t. j. môže sa aplikovať aj na chrbát, ramená, okolie kolien, čím možno dopomôcť k dokonalej postave aj osobám s menšou vrstvou tuku, a to bez obmedzenia. Ďalšou výhodou je, že možno vykonať ošetrenie na viacerých lokalitách pri jednej návšteve klienta.

Odporúčame 8 – 10 ošetrení 2 až 3 krát za týždeň.

Medzi jednotlivými ošetreniami odporúčame zvýšený prísun tekutín (denne aj 3 litre), vitamínu C, drenážna masáž a mierna fyzická aktivita. Pre väčší efekt redukcie tuku a celulitídy odporúčame kombinované programy s kavitačným ošetrením.

Veľmi vhodná je kombinácia s vákovou endomasážou (kombinácia bipolárnej RF, vákua a biolasera), nakoľko sa zintenzívňuje ošetrenie a prehlbuje sa penetrácia tkaniva, čo umožňuje efektívne ošetrenie celulitídy, zníženie obvodu a spevnenie kože.

Rádiofrekvencia i na celulitídu a vyhladenie strií
Tuk v problémových zónach, ochabnutá pokožka a neúspešný boj so striami či celulitídou má riešenie. Inovatívna rádiofrekvenčná metóda, veľmi efektívna a neinvazívna, ktorá si nevyžaduje žiadne operačné zákroky, bolestivé injekcie a “nevyradí” vás ani z práce. Podstatou tejto metódy je, že prostredníctvom rádiofrekvenčných vĺn sa aktivuje metabolizmus v tukovej väzivovej vrstve. Celulitída, ktorá vzniká tým, že sa tukové bunky nafúkli a zadržiavali vodu, je postupne odbúravaná. Nabudený metabolizmus prerušuje väzivové spoje, vďaka čomu sa redistribujú tekutiny z problematických zón, ako sú napríklad stehná či boky. Spevní a omladí Vašu pokožku.

Ošetrovanie rádiofrenciou

 • tvár (celá alebo lokálne: vrásky v okolí úst, očí a nosovoústne ryhy, dvojitá brada, jazvy)
 • krk
 • brucho a boky
 • stehná (vnútorná, vonkajšia, predná aj zadná strana)
 • ramená (vnútorná aj vonkajšia strana)
 • chrbát
 • nohy (lýtka)