Škoricový zábal

Škoricový zábal – zoštíhľujúci zábal proti celulitíde, na formovanie tela a spevnenie postavy.

OBR3

Silná zbraň proti celulitíde a podkožnému tuku.Škoricové zábaly uvoľnia nielen vnútorné napätie a stimulujú krvný obeh, ale výrazne zvýšia spaľovanie podkožného tuku a spevnia vašu pokožku a celú postavu.

Škoricový zábal je kombinovaná kozmeticko-bandážová technika. Po nanesení špeciálnej škoricovej zmesi sa ošetrené časti tela zabalia fóliou a prikryjú dekou. Teplo zvyšuje účinky. Škoricový zábal sa silne prehrieva, štiepi tuky. Tlak, ktorý vyvíja fólia zvonka, spôsobuje nárast vnútorného tlaku v medzibunkovom priestore. Mierne začervenanie, svrbenie a štípanie nie je znakom precitlivenosti, je normálnou reakciu organizmu a je príznakom, že zábal už účinkuje. Príjemne voňavý škoricový zábal rozprúdi lymfu a rozbije tukové bunky. Výsledkom je úbytok na objeme a celkové zlepšenie vzhľadu pokožky, ktorá je postihnutá celulitídou, kŕčovými žilami alebo popraskanými žilkami. Po absolvovaní kúry je potrebné krém nechať pôsobiť aspoň 6 hodín bez umytia aby sa účinok predĺžil.

Už po prvom zábale môže byť viditeľný výrazný výsledok, no aby sa objem tuku znížil trvalo a v požadovanej miere, táto procedúra by sa mala opakovať. Intenzita opakovania závisí od požadovaného vyśledku a počiatočného stupňa celulitíty. Pri intenzívnom ošetrení je vhodná aplikácia zábalu 1-2 krát do týždňa.  Celá kúra by pri intenzívnom ošetrení mala trvať 4-6 týždňov. Na udržiavanie stavu po kúre je vhodné si zábal zopakovať podľa potreby alebo len tak pre radosť z pocitu, že ste niečo dobré pre svoju pokožku čas od času urobili.

Benefity Škoricového zábalu:

– celkové zoštíhlenie postavy
– výrazné spevnenie tela
– viditelné zmenšenie celulitídy
– urýchľuje spaľovanie tukov
– zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky, zjemňuje pokožku tela
– zlepšuje prekrvenie pokožky
– detoxikuje